Shitet Banesa 102m2

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Banesa 102m2

Detajet

Postuar
31 mars 20:20
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
102 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Banesa 102m2 mbi royal ne rrugen IGRISHA KOMPLEKSI DIELLI permban sallon kuzhine dy dhoma gjumi banjo koridor dhe teras cmimi 850euro m2 per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222


Shpallje te ngjashme