Shitet Banesa 122m², Kati 5-te, lagje e Spitalit

Çmimi: 137.000 €
Shitet Banesa 122m², Kati 5-te, lagje e Spitalit

Detajet

Postuar
21 shkurt 10:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
122 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet Banesa Ekskluzive 122m², ne katin e 5-te, ne lagjen e Spitalit. Banesa eshte moderne, e rregulluar ekstra, ofron kushte shume te mira jetese, ka ujin 24ore, nxemjen qendrore me rryme dhe pelet. Shitet me mobilje. Ka kete renditje hapesirash
- salloni me kuzhine e trapezari
- 3 dhoma te fjetjes
- banjo
- toalet
- depo
- koridor
- 2 ballkona
Banesa ka sigurim dhe monitorim me kamera 24 ore, poashtu edhe garazhen. Çmimi eshte 137.000 euro komplet me mobilje dhe garazhe, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
[email protected]
www.dion-ks.com


Shpallje te ngjashme