Shitet Banesa Penthause ne Lagjen e Muhaxherve Luksore

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Banesa Penthause ne Lagjen e Muhaxherve Luksore

Detajet

Postuar
28 janar 16:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
121 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ofrohet per shitje Banesa Penthause ne Lagjen e Muhaxherve, Siperfaqja: 121.5m2 Banimi dhe 60.9m2 Terasa, Organizimi: Qendrim ditor me kuzhine, 2 dhoma gjumi njera dhome masterbadrom me banjo te integruar, Terasa me pamje Jug - Perendim nga Qytetit. Penthausi eshte e mobiluar ne stil modern me arkitekt. Çmimi 320.000

+38349899002


Shpallje te ngjashme