Shitet Banesa Penthouse 130m2 dhe 43m2 ballkon

Çmimi: 200.000 €

Detajet

Postuar
6 gusht 22:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
130
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa Penthouse e ndertuar me standarde te larta ndertimi ne lagjjen "Mati1" ne rrugen Ndue Perlleshi me siperfaqe 130.68m2 dhe ballkon prej 43m2.
Ballkoni ka nje gjatesi prej 15m ndersa gjeresia shkon prej 2m deri ne 4.5m ne piken me te gjere.
Banesa eshte e pershtatshme per banim ose lokal.
Banesa ndodhet ne katin me te larte te nderteses(kati 8) me pamje nga lindja, perendimi dhe jugu dhe ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 3 banjo, lavenderi dhe ballkon.Ne sallon ndodhet edhe nje kamin. Ndertesa ne te cilen ndodhet ka kendin e lojerave per femije, hapesire gjelbrimi dhe parking te mjaftueshem.Çmimi i negociueshem.
Numri telefon: 044 156 536
Viber: +37744156536


Shpallje te ngjashme