Shitet Banesa Tek Albanica Ne Prishtine

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Banesa Tek Albanica Ne Prishtine

Detajet

Postuar
10 prill 15:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
100.3 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

BANES në SHITJE në ALBANICA HOMES PRISHTINE

🏢 Banesa e Tipit 8 - 100.3m2

✨✨

Tel +38349333343

🌧 Hidroizolimi - Sika Plain
⚡️ Instalimi Elektrik – Hager
💧 Instalim Hidro – Geberit
🔥 Pompa termike individuale për ngrohje dhe ftohje❄️
🚨 Sistem i alarmit dhe kamerave
🪟 Dritare M – Technologie për 4 sezona me 3 shtresa të xhamit
🏢Objekti ne Fazen Perfundimtare te Punimeve

📍ALBNICA RESIDENC PRISHTINA E RE