Shitet Banesa ne Arberi te Kfori

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Banesa ne Arberi te Kfori

Detajet

Postuar
25 qershor 10:24
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet Banesat ne Arberi 3 te Kfori.

- Përshkrimi i disa materialeve * Fasadë termoizoluese 10cm
* Dritare Salamander me 3 palë xhama
* Instalim i ujit italian
* Dysheme druri
* Dyere te brendshme dhe të jashtme italiane
* Keramikat Italiane
* Mure me izolim akustik

Banesat ne shitje:

Siperfaqja: 117m2, Qendrim ditor me kuzhine, 3 dhoma gjumi.

Siperfaqja: 90.90m2, Qendrim ditor me
kuzhine, 2 dhoma gjumi.

Siperfaqja: 87.9m2, Qendrim ditor me kuzhine, 2 dhoma gjumi.

Dorzim pranimi i qelsave behet me daten 01.10.2020

Çmimi sipas marveshjes.

Kontakti +38349899002


Shpallje te ngjashme