Shitet Banesa në Dardani Rr. Xhemajl Mustafa

Çmimi: 106.000 €
Shitet Banesa në Dardani Rr. Xhemajl Mustafa

Detajet

Postuar
7 gusht 10:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
85 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Banesa në lagjen Dardania Rruga Xhemajl Mustafa ka hapsirë prej 85m2 neto dhe mbi 100m2 bruto posedon fletë poseduese.Banesa ka ngrohje nga termokos gjendet në katin e 10 ka ashensor me kartel për banorët është ndërtim i vjetër hyrja mirëmbahet nga ndërmarja banesore NPB Prishtinë.

Renditja:
Kuzhinë, Dhomë Dite, Dy Dhoma Gjumi, Dy Banjo, Shpajz, Dy Koridora, Dy Ballkona.

Kodi A826
Cmimi 106,000€

\"ORA Patundshmëri\"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉[email protected]


Shpallje te ngjashme