Shitet Banesa në Dragodan Afër Komunes së Re

Çmimi: 65.000 €
Shitet Banesa në Dragodan Afër Komunes së Re

Detajet

Postuar
21 janar 13:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
59 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjindet në Lagjen e Dragodanit afër Komunes së Re dhe Meridian Express.Objekti banesor është ndërtim i kompanisë së mirënjohur "Tregtia".Banesa është në katin e 1-rë dhe ka një siperfaqe prej 59m2,dhe është e mobiluar në tërësi.Banesa ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite me Kuzhinë
Koridori
Një Dhomë Gjumi
Një Banjo dhe
Ballkoni

Çmimi : 65,000 € (Banesa shitet e mobiluar) .

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: +383 44 799 407 Viber & Whatsapp
Facebook: patundshmeri big apple Email: [email protected]
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances


Shpallje te ngjashme