Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit te “Chelsea Poi

Çmimi: 60.000 €
Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit te “Chelsea Poi

Detajet

Postuar
6 mars 16:36
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
66 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit te “Chelsea Point” afer Rruges B. me 66,62m2, ne katin e 3-t, objekit 4-t, (ne cmim perfshihen edhe mobilet) si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-dhoma e gjumit,
-banjo dhe
-ballkon.

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme