Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shitet Banesa ne Rrugen c - Kati 1

Çmimi: 49.000 €
Shitet Banesa ne Rrugen c - Kati 1

Detajet

Postuar
19 prill 18:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
55 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Rrugen C - Kodi 1326

Mbrapa Maxit 24 H - Kompleksi ALB Vizion

Siperfaqe: 55 M2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Ka qasje ne Rrugen B dhe ne Rrugen C
- Banesa Shitet e Mobiluar
- Objekti posedon Lejen e Ndertimit

Çmimi €49.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: [email protected]
Web: www.prishtina-city.com


Shpallje te ngjashme