Shitet Banesa,te Banesat e Bardha Bregu Djellit

Çmimi: 850 €
Shitet Banesa,te Banesat e Bardha Bregu Djellit

Detajet

Postuar
9 janar 08:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
85 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet Banesa, te Banesat e Bardha Bregu i Djellit.te viva fresh store. Dhe posedon:

-Kuzhinë
-Dhom dite
-3 Dhoma gjumi
-2 Banjo
-2 Terraca
-Koridor


Shpallje te ngjashme