Shitet Pent\'House 108m2 Dragodan 2Dh.Gjumi

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Pent\'House 108m2 Dragodan 2Dh.Gjumi

Detajet

Postuar
8 janar 15:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
108 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Pent\'House 108m2 Dragodan 2Dh.Gjumi

Shitet Pent\'house në lagjen Dragodan perkatesisht tek ndërtesa e Alb Design.
Pent\'house gjendet në katin e 6 (gjashtë) dhe posedon 2 lifta të cilët funksionojn rregullisht.
Në këtë katë ekziston vetem edhe nje banes tjeter pra gjithsej janë 2 Pent\'house.
Eshtë i madhë 108m2 dhe ka kete renditje:
Salloni me Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
WC
Depo (Shpajz)
Koridor
2 Ballkona.
Të gjitha dhomat dhe salloni kanë dalje nëballkon.
Gjendet në një ndër lagjet me të mira të qytetit përkatesisht në Dragodan afër Komunës se Re.
Objekti është i sapondërtuar dhe gjithashtu posedon edhe hapësire gjelbëruese dhe parkun e lodrave për fëmij, gjithashtu edhe
parking për banoret e objektit.
Qmimi:1000E/m2

Agjensioni për Patundshmëri \"Capital City\"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: [email protected]
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë


Shpallje te ngjashme