Shitet Penthouse 4 dhomshe 160m2 Kompleksi UMA Arbëri

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Penthouse 4 dhomshe 160m2 Kompleksi UMA Arbëri

Detajet

Postuar
29 nëntor 2023 11:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
160 m²

Përshkrimi

Shitet Penthouse 4 dhomshe 159.83m2, ndërtim i ri në Kompleksin UMA afër Ambasadës së Amerikës në Arbëri. Objekti ka arkitekturë dhe pozicion shumë të bukur, që ofron komoditet, qetësi, siguri dhe banim të standardeve të larta, parkingje nëntokësore, hapësirat e gjelbëruara dhe pjesa e lojërave për fëmijë. Banesa është në ndërtim e sipër.
Banesa ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- depo
- teras
- koridor

Çmimi është sipas marrëveshjes

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
[email protected]
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion