Shitet banesa 105 m2, kati 8

Çmimi: 100.000 €
Shitet banesa 105 m2, kati 8

Detajet

Postuar
1 qershor 07:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
105.76 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa 105m2, ne katin e 8 me pamje te mrekullueshme te kryeqytetit.
Banesa ka kete renditje:
3 dhoma gjumi,
1 sallon,
1 kuzhine,
1 trapezari,
1 banjo, 1 wc,
2 ballkona,
1 korridor,
1 depo,
3 garazhda.

Banesa eshte e mobikuar,
Ka mirembajtje, 2 ashensore.
Ka nxemje qendrore, 3 menyra te kycjes:
Permes kalldase elektrike(kjo eshte aktive, kaldaja Vaillant), kaminit brenda ne sallon(ka oxhak), dhe nxemjes se qytetit.
Nuk eshte ne hipoteke, ka dokumentacionin e nevojshem.
Banesa eshte ne emer tim.
Ndertuesi F&A Inxhiniering,
adresa: lagjja \"Prishtina re\", tek Spitali Amerikan.
Rr. e Shkupit.


Shpallje te ngjashme