Shitet banesa 60m2 tek qafa,kafet e vogla

Çmimi: 55.000 €
Shitet banesa 60m2 tek qafa,kafet e vogla

Detajet

Postuar
30 mars 14:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrohet banesa 60m2 per shitje tek qafa
Banesa ka siperfaqe prej 60m²,
Ka nje dhome dite me kuzhine dhe nje balkon,
Dhome gjumi,
Banjo dhe nje korridor.
Eshte plotesisht e mobiluar
Ndodhet ne katin e 5te, me ashensor,
Ne nje ndertese shume te paster e te mirmbajtur.,

Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 049445711044556777


Shpallje te ngjashme