Shitet banesa 75m2 per zyre ne perdhes te Grandi!

Çmimi: 120.000 €
Shitet banesa 75m2 per zyre ne perdhes te Grandi!

Detajet

Postuar
29 gusht 02:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
75 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Ofrohet banesa me dy nivele(duplex)siperfaqe 47.5m2+30m² ne shitje ne Qender (afer Hotel Grandit)tek shkolla \"Faik Konica\"
Banesa eshte ne perdhese , mund te shfrytezohet per cdo lloje veprimtarie dhe ka ngrohje te qytetit. E rinovuar teresisht ne gjendje te gatshme.
Banesa shitet 120.000 € me flete poseduese, kontrate te menjehershme te noteri 📑
Kodi: 1236
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞... Shiko më shumë


Shpallje te ngjashme