Shitet banesa 94m2 ne lagjen Kalabria Nartel

Çmimi: 680 €
Shitet banesa 94m2 ne lagjen Kalabria Nartel

Detajet

Postuar
6 shkurt 11:35
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa 94m2 ne katinn e 8-te dhe ne katin e 7-te ne lagjen Kalabria (Emshir) komplaksi Nartel
Banesa posedon :
-Sallon
-Kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Depo
-Wc

Qmimi 680 euro per m2


Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme ,
ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING
Faleminderit per besimin tuaj !
Me respekt , AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i [email protected] h
ttpsm.facebook.comagjensioniholding
tel +37744521055 & +37744595979


Shpallje te ngjashme