Shitet banesa Lakrishte (Dukagjini Residence) 75m2

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
18 mars 12:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
75
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Lakrishte (Dukagjini Residence).
Banesa ka siperfaqe prej 75.47 m2 dhe posedon:
Dhome Gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Trapezari,depo
Banjo
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte, me pamje te mrekullushme nga kryeqyteti ,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese etj.
Kati II.

Çmimi :1000 €/m2.

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri


Shpallje te ngjashme