Shitet banesa me Fletë Poseduse ne Bregun e Dielli

Çmimi: 57.200 €
Shitet banesa me Fletë Poseduse ne Bregun e Dielli

Detajet

Postuar
31 tetor 20:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
64 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 1+1 pranë shkollës \"Iliria\" në Kodren e Diellit dhe me Flet Poseduese

64m²│Dhomë gjumi│Banjo | Kati 5-të

E ndertuara para ca vitesh në kuader të kompleksit banesor \"Banesat e Bardha\" e ndertuar nga kompania \"Famis\", lokacion perfekt, pamje të hapur, vend i përshtatshem për të jetuar, afër keni shkollen \"Iliria\", kopshtet për fëmijë, marketet, trafikun urban dhe përparsi tjera.

Përfshinë siperfaqe 64m², e organizuar në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon.

Është ndërtuar me materiale shumë cilësore, fasadë termike me tulla, dritare cilësore së bashku me roleta, ashensorë, 5 banesa në katë, parking të jashtem, garazha nën objekt, rrugën B shumë afer dhe përparsi tjera.

Çmimi 57\'200€ Me mobile

Për më shumë informata:
✆ 044 69 07 69 [+ Viber]
✆ 049 15 25 92

https://www.facebook.com/beharsadiiku/?modal=admin_todo_tour


Shpallje te ngjashme