Shitet banesa me sip 60m2/Mega Building/rruga B

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa me sip 60m2/Mega Building/rruga B

Detajet

Postuar
2 qershor 23:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrohet për #SHITJE #BANESA #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 60m2(1+1)kati 9/në kompleksin banesorë #Mega #Building #Construction,rruga "B,mbrapa #Royal #Mall..
▪️Ky kompleks banesorë ka ndërtim cilësor dhe modern,pozitë të mirë për banim,qasje tē lehtē në të gjitha pjesët e qytetit..
▪️Banesa me sipërfaqe 60m2(1+1)kati 9 është e #gatshme për banim dhe ka këtë rënditje:
- qëndrimi ditor/
- kuzhina & tryezari/
- 1dhomë të fjetjes/
- banjo/
- terasa/
#çmimi me marëveshje
__________________________
Info:+38345653447
+38348653447
Facebook: Maison Patundshmëri
Instagram:Maison Patundshmeri
email:[email protected]