Shitet banesa ne Breg te Diellit 2, banesat e bardha. Prishtinë

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa ne Breg te Diellit 2, banesat e bardha. Prishtinë

Detajet

Postuar
24 janar 13:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
64 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa 64m2 te banesat e bardha në Bregun e Diellit 2. Prishtinë
Banesa posedon:
- Sallon
- Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo
- Depo dhe
- Ballkon.
Banesa gjendet në katin e tretë me komplet pamje nga lindja.
Shitet nga pronari me dokumentacion te rregullt!


Shpallje te ngjashme