Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO

Detajet

Postuar
4 prill 13:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
120
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shitet banesa ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veqant dhe kualitative. Banesa gjendet ne nje zone mjafte te pershtatshme per jetes.
Perparesit:
1) Shkollen fillore e ka 200 m larg
2) Ambullanten 200 m larg
3) Qerdhja e komunes 100 m larg
4) Viva fresh store, 30 m larg
5) Stacioni i autobuseve 50 m larg

Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe ka nje ndriqim natyrore mjafte mire. Banesa eshte me termokos dhe eshte e pershtatshme per banim si dhe per veprimtari te biznesit. Banesa shitet me mobilje dhe pa mobilje. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine + Trapezari
3) 3 - Dhoma gjumi
4) 3 - Ballkon
5) Banjo +Wc ndihmese
6) Shpajz
7) 2 - Korridore


Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr:

+383 45/60 93 73 apo
+383 45/59 19 48