Shitet banesa në lagjen Ulpiana

Çmimi: 75.000 €
Shitet banesa në lagjen Ulpiana

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
50 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa në lagjen Ulpiana që ka 50m2 (Neto). Banesa është në katin e tretë dhe ka: një sallon, një kuzhinë dhe trepazari ndaras, një dhomë gjumi, 1 banjo, 2 ballkona, shpajz, ngrohje qendrore (me termokos), uje dhe rrymë 24h. Banesa është e renovuar dhe shitet e mobiluar!..Per me shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com


Shpallje te ngjashme