Shitet banesa ne sante te market Albi ( D45 )

Çmimi: 90.000 €

Detajet

Postuar
11 korrik 10:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
64 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet banesa ne sante te market Albi ( D45 )

►Kodi : D45

►Renditja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo , ballkon , koridor, shpaijz, kati 1 , po ashtu posedon edhe podrumin, banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje per banim.

►Siperfaqja: 64m2

►Qmimi : 90 000euro

► Kontakt :

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
https://www.facebook.com/demirirealestate/


Shpallje te ngjashme