Shitet banesa rruga Muharrem Fejza 113m2

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa rruga Muharrem Fejza 113m2

Detajet

Postuar
5 mars 12:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
113 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet Banesa Banesa:

Adresa: Mat 1 rruga Muharrem Fejza mbi Super Viven kompleksi Btp Hollding, ne afersi te Sh.F Pavarsia.

Siperfaqja: 113.32m2 kati 7 ( 2 ashensora ).

Orientimi i baneses ne te dy anet Jug-lindje dhe Veri perendim.

Renditja:

1. Qendrim ditor me kuzhine
2. Dhome gjumi ( te integruar nje banjo )
3. Dhome gjumi
4. Dhome gjumi
5. Banjo
6. Depo
7. Ballkona 2

Banesa eshte e gatshme perbanim.


Çmimi me marveshje

Kontakti: +38349899002


Shpallje te ngjashme