Shitet banese ne rrugen C

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banese ne rrugen C

Detajet

Postuar
1 mars 15:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
735 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa ne mati 1 ne rrugen C.
Lokacioni rruga c afer minimax
*Dhoma gjumi 2
*Siperfaqja 73.5 m2
*Sallon
*Kuzhine
*Banjo
*Depo
*Ballkon
*Garazhde

Banesa shitet komplet e mobiluar dhe me garazhde.


Shpallje te ngjashme