Shitet e mobiluar banesa e 67 m2

Çmimi: 56.000 €
Shitet e mobiluar banesa e 67 m2

Detajet

Postuar
11 janar 15:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
67 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Kodi 0110

Shitet e mobiluar banesa e 67 m2, kati 6, në qendër të Prishtinës afër Hotel Sirius dhe parkut të qytetit. Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhinë, banjo dhe ballkon. Është e përshtatshme për banim familjar ose edhe për biznes për dhënie me qira.

Çmimi 56.000 euro