Shitet lokali ne rrugen B ne Prishtine

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet lokali ne rrugen B ne Prishtine

Detajet

Postuar
30 mars 2023 13:32
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
60 m²

Përshkrimi

Shitet lokali ne rrugen B ne Prishtine

– ID:732
– Lokacioni:Rruga B, Prishtine
– Statusi: ne shitje
– Lloji i Pronës: Banesë
– Banjo: 1
– Kati:perdhese
– Cmimi:me marreveshje €

ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: [email protected]

Shitet lokali ne rrugen B ne Prishtine tek banesat e Markingut. Lokali posedon gjithsej 60m2 dhe gjindet ne perdhese.Nje nder karakteristikat e vecanta qe e karakterizojne lokalin eshte lokacioni i tij i cili eshte rruga B, nje nder lokacionet me favorite dhe me te frekuentuara, me shume levizje dhe qarkullim te njerezve. Lokali ka qasje shume te mire infrastrukturore dhe mund te perdoret per veprimtari te ndryshme biznesore, pasi qe gjindet edhe ne perdhese.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
📞+38349875949
🌐www.asr-ks.com
📧e-mail: [email protected]