Shitet penthouse 175m2 ne Mati 1!DELTA

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet penthouse 175m2 ne Mati 1!DELTA

Detajet

Postuar
15 maj 04:58
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
175 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Ofrohet per shitje banesa e tipit Penthouse ne lagjjen\"Mati1\", ne Katin e 7 te banimi.Banesa dispon gjithsej 175m2 ku prej tyre jane 115m2 banim dhe 60m2 terase.Banesa ka kete renditje:3 dhoma gjumi,dhome dite me kuzhine,2 banjo dhe ballkon.Jane super te mobiluara nga markat e njohura si:BINNI, Solos, Nuka, Philips dhe me dizajn nga Arra interior.Çmimi me marreveshje.
Kontakti:044 556 777--049 157 113--049 445 711


Shpallje te ngjashme