Shitet shtëpija në Emshir afër Gardenit

Çmimi: 220.000 €
Shitet shtëpija në Emshir afër Gardenit

Detajet

Postuar
8 mars 18:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
250
Modeli
Seri 6

Përshkrimi

Shitet shtëpija në lagjen Emshir, afër Hotel Gardenit. Shtepija është e ndërtuar rishtazi dhe ka një plan mjaft të përshtatshëm. Posedon 250m² me 3 ari tokë.
Renditja:
• Kati i parë - Sallon me kuzhinë + banjo
• Kati i dytë - 3 dhoma gjumi (secila ka ballkonin e vet)
• Kati i tretë - Një sallon i madh ( i cili mund të ndahet në 2 dhoma) dhe banjo
• Podrum
• Dhomën e nxemjes
• Garazhën
Cmimi 220.000 €
Kodi E17

Agjensioni "HomeLink"
+38345550554 (viber&whatsapp)
049 111 742
[email protected]


Shpallje te ngjashme