Shitet super banesa ne Arberi 195m2!DELTA

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet super banesa ne Arberi 195m2!DELTA

Detajet

Postuar
22 shtator 14:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa unike, e super rregulluar, ndodhet ne katin perdhese, ne ndertesen 4 kateshe, perballe Ambasades se re Amerikane. Eshte unike ne rregullim dhe hapesira.

Siperfaqe totale e baneses: 135 m2
Siperfaqe totale e oborrit privat te rrethuar: 101 m2
Garazha 15m2 (e mbyllur) dhe parking i jashtem

Banesa ka:
1. Tre Dhoma Gjumi (njera prej te cilave home office);
2. Nje sallon te madh i cili pervec rregullimit ka edhe kamin bio;
3. Nje kuzhine;
4. Oborr te super rregulluar, nder tjera i pajisur edhe me skare profesionale te Jamie Oliver per pergatitje jashte;

Nga data 01 Janar, Apartamenti leshohet me qira per cmimin 1,300 EUR ne muaj. Pra, kthimi ne investim nga dita e pare e blerjes. Bleresi i interesuar mund ta mbaj qirane ose te vendos per largimin e qiramarresit dhe te perdor apartamentin per nevoja te tij.

Banesa ka flete poseduese, shitja dhe perkthimi i menjehershem te noteri.

Pershkrimi i cmimit:195.000
Kodi: 31345
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Na vizitoni ne zyret tona : Rr. Bajram Kelmendi (prane shkolles fillore \"Elena Gjika\") #DELTA_REAL_ESTATE


Shpallje te ngjashme