Shtepi ne shitje ne lagjen Hajvalia

Çmimi: 130.000 €
Shtepi ne shitje ne lagjen Hajvalia

Detajet

Postuar
28 janar 2023 18:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
220 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shtepia ne shitje në lagjen Hajvalia dhe eshte ne gjendje perfekte.
Shtepia eshte me Flete Poseduese dhe perkthimi eshte i menjehershem.
Shitet e kompletuar me te gjitha mobiliet si ne foto
Shtepia se bashku me obor ka siperfaqe prej 5.20 ari.
Shtepia ka 220 metra katror te shfrytezueshme,- Parking garazh per 2 vetura bodrum per nxemjen me kalldaj dhe shfrytezim kuzhine per stinen e veres.
Kati:1
Sipërfaqe: 220 m2
Çmimi I shitjes:130.000 euro
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2Dhomë gjumi
♦1Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
Kati:2
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2Dhomë gjumi
♦1Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+38344 393 777