Super Banese per Shitje ne Dardani

Çmimi: Me Marrveshje
Super Banese per Shitje ne Dardani

Detajet

Postuar
11 mars 15:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
79 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Lagjen Dardania , Banesa gjendet ne kati e 3 dhe eshte ne nje vend te mire dhe te pershtatshem per banim . Banesa ka nje renditje shume te mire e cila permbahet nga :
>> Salloni
>> Kuzhina
>> Dy dhoma gjumit
>> Wc
>> Banjo me wc
>> Shpajz (Depo ) e cila mund te behet dhome gjumit .
>> Podrum

Banesa ka 79 m 2 Me dokumentacion , kurse hapsire te shfrytezueshme ka rrethe 120 m2.

Qmimi 90.000 Euro Pak i diskutueshem

Agjensioni "UNIQUE " Prishtine
Tel 045 677 134
Viber +383 45 677 134


Shpallje te ngjashme