VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE

Çmimi: 220 €

Detajet

Postuar
1 gusht 16:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : lagjja e Muhaxherëve , kati : I dytë .
Banesa posedon : një dhomë gjumi ,sallon me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkon.
Çmimi : 220 €
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
Email : [email protected]


Shpallje te ngjashme