VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA RRUGA B

Çmimi: 320 €

Detajet

Postuar
5 gusht 12:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : rruga B , kati : I parë (I).
Banesa posedon : një dhomë gjumi , sallon me kuzhinë ,koridor,banjo dhe ballkon.
Çmimi : 320 €
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
Email : [email protected]