banesa me qera

Çmimi: 220 €

Detajet

Postuar
4 gusht 14:41
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
40 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 220.Ju faleminderit ..


Shpallje te ngjashme