leshohet banesa me qira ne obiliq

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
19 shkurt 14:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

leshohet banesa me qira ne obiliq kati i par e mobiluar ka oborrin bahqen si dhe shupen


Shpallje te ngjashme