qender

Çmimi: 210.000 €

Detajet

Postuar
12 mars 14:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
90
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

shitet banesa ne rrugen xhamil hoxha ne qender te kryeqytetit banesa osht 90m2 siperfaqe dy pamje ka rruga kryesore dhe mbrapa banesa osht 20m ma nalt se restorant pishat pres blers serioz


Shpallje te ngjashme