shiten banesa

Çmimi: 850 €
shiten banesa

Detajet

Postuar
31 mars 00:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
80
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shiten Banesat Ne Lagjen Mati1 Afer Viva Fresh Banesat kan Siperfaqe 62m2 kati 6 dhe 80metra kati 4 Qmimi per m2 esht 850 Banesat jan ne procesin e suvatimit dhe pllakav per me shum Info 045230555


Shpallje te ngjashme