shitet banes

Çmimi: 1.050 €
shitet banes

Detajet

Postuar
13 janar 22:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
95 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa 95m2, rruga B te Royal city e mobiluar komplet, e banushme vetem 2 muaj, posedon sallon te madh me kuzhine, dhe 3 dhoma gjumi, banjo plus wc, ka nxemje qytetit termokos ka leje ndertimi eshte ne katin e 7 ka 2 lifta funksional.E gatshme per banim.
1050 euro metra katror