Lenovo HE05 Earphones

Çmimi: 30 €
Lenovo HE05 Earphones

Detajet

Postuar
15 korrik 20:57
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Lenovo HE05 kufje për qafë të kualitetit të lartë nga Lenovo për zërim dhe bass të thellë.
Rezistente ndaj ujit dhe jetëgjatësi të baterisë 8 orë.
Garancion 1 vjeçar


Shpallje te ngjashme