Auto diagnozë bluetooth

Çmimi: 14 €
Auto diagnozë bluetooth

Detajet

Postuar
31 mars 18:49
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Auto diagnozë bluetooth
Për më shumë informata vizito
www.smarttronik.com
ose linkun:
http://smarttronik.com/index.php?id_product=1974&controller=product&id_lang=2
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com.


Shpallje te ngjashme