Bagazh mbajtse universal THULE

Çmimi: Me Marrveshje
Bagazh mbajtse universal THULE

Detajet

Postuar
31 mars 10:30
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

mbajtse thule universale
per ma teper tel.044 170 898 dhe 0038349 170 898 viber prishtine


Shpallje te ngjashme