Bandasha fellne

Çmimi: 1 €

Detajet

Postuar
17 nëntor 17:02
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Blej Bandasha/fellne 16 per Suzuki Vitara/ Toyota/Honda
215/60R16 95H 6.5Jx16 ET50 5x114.3
Tel/044312705
+38649312705 (vetem VIBER)


Shpallje te ngjashme