Dorz DSG modeli i ri

Çmimi: 50 €
Dorz DSG modeli i ri

Detajet

Postuar
2 gusht 01:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes dorzen e menjaqit per VW Golf Passat Jetta Touran Tiguan Touareg Caddy etj
Dorz osht si ne foto shum e mire E RE pa perdore.

Per ma shum.info
menjaq menjaqi menjaqit shallter shallteri


Shpallje te ngjashme