Dorz e menjaqit Opel Astra Insignia Zafira Meriva

Çmimi: 35 €
Dorz e menjaqit Opel Astra Insignia Zafira Meriva

Detajet

Postuar
1 mars 21:19
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes dorzen per OPEL
Bon per Opel Insignia Astra Meriva Zafira
E re pa perdor shume e mire si ne foto

Menjaq menjaqi dorz dors dorza dorsa shallter


Shpallje te ngjashme