Fara per BMW X3

Çmimi: 150 €
Fara per BMW X3

Detajet

Postuar
19 mars 17:45
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fara per BMW X3 ne Gjendje shume tmire

049566662


043 997 999


Shpallje te ngjashme