Felllne orgjinale per Mercedes

Çmimi: 570 €
Felllne orgjinale per Mercedes

Detajet

Postuar
21 mars 13:44
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne Orgjinale per Mercedes C E S klass
Goma te veres 2018 Michelin 245/40/19
Qmimi 570euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme