Fellne 14she per RENAULT DHE VW BBS

Çmimi: 1 €
Fellne 14she per RENAULT DHE VW BBS

Detajet

Postuar
18 mars 21:56
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes fellnet 14she per renault dhe vw
Fellnet jon bbs shum trujtne t ardhne nga jasht dhe nuk dridhin me goma te mira
Tel 044182474


Shpallje te ngjashme