Fellne 16 per bmw 1 3

Çmimi: Me Marrveshje
Fellne 16 per bmw 1 3

Detajet

Postuar
31 mars 09:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne per bmv me goma 205 55 16 2 michelin 2 hankook shum te mira 044656060


Shpallje te ngjashme